Konferencja „Kompendium wiedzy prawno-podatkowej dla polskich przedsiębiorców działających w Norwegii 2018 r.”

18 stycznia, 2018

Podobnie jak w latach poprzednich, mieliśmy przyjemność zorganizować dla Państwa konferencję, podczas której dowiedzieliśmy się, co nowego w zakresie zagadnień prawno-podatkowych w Norwegii czeka nas w kolejnym roku. Spotkanie „Kompendium wiedzy prawno-podatkowej dla polskich przedsiębiorców działających w Norwegii 2018 r.” odbyło się w dniu 18.01.2018 r. w Hotelu Impresja w Gdańsku.

Prelegenci na codzień zajmujący się obsługą prawną i konsultingową podmiotów działających w Norwegii – i nie tylko – przedstawili prezentacje, które traktowały o delegowaniu pracowników z Polski do Norwegii, zmianach w prawie norweskim w 2018 roku, a także o zawieraniu umów handlowych i windykacji podmiotów zagranicznych. Uczestnicy chętnie dopytywali ekspertów o niuanse prawne i dzielili się  ze sobą doświadczeniami w zakresie prowadzenia własnej firmy w Norwegii lub wykonywania zleceń dla norweskiego kontrahenta.

Dziękujemy gościom: Pani Magdalenie Polakowskiej z Polish Connection Sp. z o.o., Panu mec. Sebastianowi Garsteckiemu, Panu mec. dr Tomaszowi Gulla oraz Panu mec. Krzysztofowi Skrobańskiemu za praktyczne i pełne wyczerpujących informacji wystąpienia, a uczestnikom za przybycie i aktywny udział w dyskusjach.

Organizator:

Partnerzy:

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
18.01.2018 / G 11.00