Business Brunch „Let’s meet with Abax!”

19 grudnia, 2017

19. grudnia członkowie i partnerzy PNCC spotkali się po raz ostatni w 2017 roku. Na Business Brunch trójmiejskich przedsiębiorców zaprosiła jedna z firm członkowskich izby – ABAX Polska, będąca oddziałem norweskiej firmy telematycznej ABAX AS.

Dyrektor sprzedaży – Jonny Hansen dołączył do gdyńskiego zespołu, by opowiedzieć uczestnikom wydarzenia o działalności biznesowej ABAX AS i głównych produktach, które zdobyły już niemałą popularność na rynku europejskim. Urządzenie i system służący do ewidencji przebiegu pojazdów służbowych lub prywatnych wykorzystywanych do celów służbowych okazuje się być bardzo wygodnym i korzystnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia proces sporządzania tzw. „kilometrówki”. O funkcjach  i zaletach oferty przedstawiciele ABAX mogli mówić bez końca, z kolei uczestnicy żywo interesowali się tematem, a dyskusje trwały jeszcze przez długi czas po zakończeniu części prezentacyjnej. Poczęstunek w formie brunchu przygotowali szefowie kuchni z Hotelu Sopot, który zadbał także o odpowiednie, polsko-norweskie dekoracje.

W tym przedświątecznym nastroju pożegnaliśmy kolejny – już drugi, pełny rok działalności Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej. Dziękujemy firmie ABAX Polska za współorganizację Brunchu, oraz wszystkim uczestnikom i członkom za przybycie i zaangażowanie w działalność naszej organizacji.

Organizatorzy:

Partner Strategiczny PNCC:

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
19.12.2017 / G 11:00