Dni-Skandynawskie-page-005

Dni Skandynawskie Szczecin 2018

10 maja, 2018

Jako partner zapraszamy Państwa serdecznie na V edycję Dni Skandynawskich, które odbędą się w Szczecinie w dniach 10.05.-13.05.2018 r.

Ideą powstania wydarzenia była chęć stworzenia w Szczecinie aktywnej i interdyscyplinarnej platformy współpracy pomiędzy Polską a Skandynawią. Jego patronami co roku są przedstawiciele i ambasadorzy Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii, którzy uświetniają imprezę swoimi prelekcjami. Honorowym Patronem Dni Skandynawskich Szczecin 2018 jest Minister Spraw Zagranicznych.

W tegorocznej edycji przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w specjalnie dedykowanym dla nich spotkaniu „Business Connect”, podczas którego czeka na nich ciekawy program: m.in. giełda kontaktów- Business Speed Meetings, warsztaty na temat kompetencji międzykulturowych w biznesie, panel merytoryczny dotyczący innowacyjnej przestrzeni wzorem ze Skandynawii, spotkania z ekspertami. Tegoroczny event będzie owocny nie tylko dla przedstawicieli sfery biznesowej, ale także dla samorządowców, architektów, czy urbanistów. Z pewnością każdy sympatyk Skandynawii znajdzie podczas szczecińskiego „święta północy” panel lub prelekcję, która go zainteresuje.

Szczegóły na temat Dni Skandynawskich 2018 znajdą Państwo na stronie: http://ds.szczecin.eu/

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program.

Zapraszamy!

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
10.05.2018 / G 9:00