DSC_1336_DxO
DSC_1362_DxO
DSC_1363_DxO
DSC_1367_DxO
IMG_5979
IMG_5995-1
IMG_5995
IMG_6044
IMG_6133

Biznesowy Event Morski 2018

19 czerwca, 2018

19. czerwca w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie odbyła się II edycja Biznesowego Eventu Morskiego, którego Polsko-Norweska Izba Gospodarcza razem z Członkami: firmą TTS Poland Sp. z o.o. oraz Samskip była partnerem i wparciem merytorycznym.

Wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży morskiej, stoczniowej, off shore i logistycznej, a także jednostek samorządowych i uczelni wyższych o profilu morskim podobnie jak w ubiegłym roku przyciągnęło wielu uczestników, którzy aktywnie brali udział w prowadzonych przez dziennikarza – Jarosława Kuźniara panelach dyskusyjnych. Prezes Zarządu PNCC – Marcin Bortkun oraz p. Dorota Morka, dyrektor zarządzająca TTS Poland Sp. z o.o. dyskutowali głównie o tym, jakie wyzwania przed polskimi przedsiębiorcami stawia rynek norweski, jak najlepiej dotrzeć do norweskich klientów i partnerów, a także o tym, o czym powinna pamiętać każda polska firma w Norwegii, która chce osiągnąć sukces. Wieloletnie doświadczenie p. Doroty Morki w branży morskiej pozwoliło jej na udzielenie kilku istotnych porad uczestnikom. Wiele ciekawych informacji przedstawił także p. Fili Chajęcki – dyrektor zarządzający gdańskim oddziałem firmy Samskip, która zajmuje się transportem morskim, głównie do krajów Skandynawskich. Wymienił wiele ważnych czynników składających się na sukces w branży logistycznej. Tematy poruszane podczas paneli dyskusyjnych spotkały się z dużym zainteresowaniem audytorium, o czym świadczyły licznie zadawane pytania prelegentom.

Wydarzenie zakończyło się nieformalnym rejsem po Odrze. Dziękujemy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej za zaproszenie, naszym Członkom – TTS Poland Sp. z o.o. i Samskip, p. Dorocie Morce oraz p. Filipowi Chajęckiemu za współpracę i zaangażowanie.

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
19.06.2018 / G 10:00