Go to Brand – po co i dla kogo?

7 lutego, 2019

W dniu 7.lutego trójmiejscy przedsiębiorcy poznali szczegóły dotyczące dofinansowania, jakie mogą otrzymać w 2019 roku od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania „Go to Brand”.

Prelekcję na temat przystąpienia do działania i warunków otrzymania środków wygłosił pan Piotr Snopek z warszawskiej firmy Paszport do Eksportu, która na co dzień zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców we wszelkich inicjatywach mających na celu poszerzenie odbiorców ich usług i towarów o rynki zagraniczne. Uczestnicy otrzymali także wiele porad i wskazówek dot. strategii wchodzenia na rynki europejskie, w tym na norweski, o czym opowiedział prezes PNCC – Marcin Bortkun.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w spotkaniu i za aktywne zainteresowanie poruszanymi tematami, a także Partnerom wydarzenia: Pracodawcom Pomorza oraz firmie Paszport do Eksportu za pomoc w organizacji i wsparcie merytoryczne.

Jeśli mają Państwo więcej pytań lub są zainteresowani programem „Go to Brand”, zapraszamy do kontaktu z dyrektor izby – p. Martą Fortecką pod adresem: marta.fortecka@p-ncc.org lub pod nr. tel. 733 114 414.

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
07.02.2019 / G 11:30