Pierwsza, Inauguracyjna Konferencja, za nami!

17 września, 2015

W czwartek, 17 września odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja ,,Aspekty prawne prowadzenia działalności gospodarczej w Norwegii”.

Na konferencję przybyli członkowie Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej oraz zaproszeni goście. Jako prelegenci wystąpili przedstawiciele naszych firm członkowskich, którzy reprezentowali obszar usług prawniczych. Omówione zostały podstawy prawne funkcjonowania przedsiębiorstwa w Norwegii. Wśród prelegentów pojawili się goście z Norweskiego Oddziału Deloitte : Aleksander Hau, który wygłosił prelekcję na temat alternatywnych rozwiązań dla rejestrowania spółek w Norwegii oraz Halvor Olsen, który powiedział o nadchodzących zmianach w prawie obowiązujących wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tym kraju.

Ciekawe informacje można było uzyskać od Borysa Borowskiego, właściciela firmy MultiNor. Swój wykład skierował do przedsiębiorców, którzy na co dzień płacą podatki w Norwegii oraz korzystają z norweskiego systemu ubezpieczeń społecznych.  Wiedzą i doświadczeniem w obsłudze prawnej spółek podzielił się również mecenas Krzysztof Skrobański z Kancelarii Radców Prawnych Cognitor.
Kancelarię dr Tomasza Gulla reprezentowała Klaudia Kobak-Kargol, która zajęła się zagadnieniem związanym z ochroną znaków towarowych.

Wszystkim uczestnikom i prelegentom bardzo dziękujemy za obecność! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
17.09.2015 / G 11.00