Mecz Polscy Biznesmeni vs. Norwescy Biznesmeni – Stadion Energa Gdańsk

6 marca, 2016

3 czerwca na Stadionie Energa w Gdańsku, w ramach integracji środowiska biznesowego Polscy i Norwescy przedsiębiorcy rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej. Tego rodzaju sportowy pojedynek pomiędzy biznesmenami odbył się po raz pierwszy w historii. Puchar Prezydenta Miasta Gdańska, o który walczyli zawodnicy powędrował do Drużyny Polskiej, którą swoimi umiejętnościami wspierał Tomasz Sokołowski, grający na pozycji pomocnika, były zawodnik Reprezentacji Polski oraz Legii Warszawa. Na murawie pojawiły się dwie drużyny składające się z 20 zawodników każda. Sporą niespodzianką meczu okazał się udział Prezydenta Jacka Karnowskiego.

Gracze wystąpili w specjalnie zaprojektowanych dla Nich strojach sportowych. Obowiązkowo, na każdej koszulce widniało nazwisko zawodnika i logo firmy, którą reprezentował.

Na Stadion uczestnicy przyjechali oficjalnym autokarem Lechii Gdańsk, która również włączyła się w organizację meczu.

Przed wydarzeniem w strefie VIP została zorganizowana strefa targowa, podczas której można było zapoznać się z ofertą członków oraz partnerów Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej. Stadion w tym dniu odwiedziło ponad 500 osób, które miały możliwość obejrzenia meczu i kibicowania z trybun za darmo.

Lokalizacja:
GDAŃSK
Data wydarzenia:
03.06.2016 / G 17.00